Podaj hasło
    
CD Accord Sp. z o.o. English
e-mail
Firma Katalog Artyści Dystrybutorzy Kontakt Nowości
   
Nowości

 

Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzania strony!

 


Stefan Kisielewski - Utwory fortepianowe

Magdalena Lisak

(ACD 210)

 


Witold Lutosławski - Opera omnia 06

Concertante

Ohlsson, Daroch, NFM Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej, Kaspszyk, Court-circuit, Deroyer, Lutosławski piano Duo

(ACD 198)

 

Witold Lutosławski - Opera omnia 05

Zacieranie szlaków, przecieranie szlaków

NFM Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej, NFM Chór Filharmonii Wrocławskiej, Zubel, Kaspszyk

(ACD 197)

 


Witold Lutosławski - Opera omnia o4

Koncert na orkiestrę - Symfonia nr 1

NFM Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej,

Stanisław Skrowaczewski

nagr. LIVE

(ACD 196)


Meyer, Słowiński, Penderecki - Kwartety fletowe

Four Tune

(ACD 187)

 

Katarzyna Zdybel - Portret

Gordon Jacob, Jacques Castérede, Luboš Sluka, Edison Denisov, Elliott Carter, Marcin Markowicz, Jean-René Françaix

(ACD 182)

 

Nagroda FRYDERYK 2014 w kategorii "Album roku - muzyka współczesna"

Chagall na smyczki

Piotr Moss, Opium String Quartet, Jadwiga Rappé

(ACD 195)

 


Miniatury na skrzypce i fortepian

Maria Ołdak, James Baillieu

(ACD 193)

 

Paweł Wakarecy - Recital

I. J. Paderewski, J. Zarębski, F. Chopin

(ACD 190)

El Derwid - Plamy na słońcu

Szlagiery Witolda Lutosławskiego pisane pod pseudonimem Derwid

Zubel, Bauer, Duchnowski

(ACD 192)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Lutosławski 2013 – Promesa”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca” oraz logotypu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Muzyki i Tańca

 

Landscape of Memories - BMF PIANO TRIO

Kulenty, Bargielski, R. Panufnik, Mycielski, A. Panufnik

(ACD 191)

 

Katarzyna Popowa-Zydroń gra Chopina

(ACD 189)

 

Lutosławski Quartet - Bridge

Szostakowicz, Szymanowski, Markowicz

(ACD 172)

 

 

Krzysztof Wołek - Elements

Orkiestra Muzyki Nowej, Agata Zubel, Szymon Bywalec

(ACD 188)

 

Karol Lipiński - Dzieła wybrane

Konstanty Andrzej Kulka, Camerata Vistula

(ACD 181)

 

  

Grzegorz Gerwazy Gorczycki: Missa Rorate, Illuxit sol,
Laetatus sum, Completorium

Susan Gilmour Bailey, Aldona Bartnik, Matthew Venner, Maciej Gocman, Tomáš Král,

Zespół Instrumentów Dawnych,

Andrzej Kosendiak - dyrygent

(ACD 186)

 

Nicola Porpora - Kantaty; Johann Gottlieb Goldberg - Sonata per il cembalo

Artur Stefanowicz, Dorota Cybulska-Amsler, ensemble club europa

(ACD 183)

 

Jakub Haufa, Marcin Sikorski, Katarzyna Budnik-Gałązka

Richard Strauss, Dymitr Szostakowicz, Krzysztof Penderecki

(ACD 184)

 

Bella mia fiamma... - Arie koncertowe Mozarta

Olga Pasiecznik, Natalia Pasiecznik, Marek Niewiedział, NFM Wrocławska Orkiestra Barokowa, Jarosław Thiel

(ACD 175)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Back to top of the page